خرید ضایعات یونولیت

0

خیلی از افرادی که لوازم الکترونیکی نو خریداری میکنند نمیدونن با فوم بسته بندی و یا ضایعات یونولیت چیکار کنن. اکثرا یا داخل جعبه نگهداری میکنند یا دور میریزن. اگر با مقدار زیادی ضایعات یونولیت روبرو هستین یه راهکار خوب بهتون پیشنهاد میکنم اونم فروش این ضایعاته. کسانی هستن که با خرید ضایعات یونولیت و پلاستفوم کارتون رو راحت میکنن و هم میتونید از این راه کسب درآمد کنید:

خرید ضایعات یونولیت پلاست فوم

برای فروش ضایعات یونولیت خود نگران نباشید. ضایعات یونولیت بسته بندی و پلاستفوم در اختیار دارید به صورت نقدی و دائم از شما خریداریم

ما خریدار ضایعات  پلاستفوم و یونولیت  شما به بالاترین قیمت هستیم.

همچنینی برای نصب دستگاه کم حجم کننده یونولیت در سراسر ایران با بهترین شرایط با ما تماس حاصل بفرمایید.

یونولیت
پلاستفوم

یونولیت که در ایران به پلاستفوم معروف است (به انگلیسی: Styrofoam) نام اصلی آن پلی‌استیرن انبساطی(Expanded Polystyrene) یا EPS می باشد.البته برخی ها آن را به نام آکاسیف  نیز میشناسند.

استایروفوم (Styrofoam)  نامی است که در بسیاری از کشورهای آمریکا شمالییونولیت را با این نام میشناسند.

یونولیت یا پلاستفوم

یونولیت ماده ای معمولا سفید رنگ سبک و متخلخل است .این ماده بیشتر در بسته بندی و عایق کاری کاربرد دارد. در بعضی مواقع به آن فیبر سفید نیز می گویند. اما در حقیقت یونولیت نوعی پلیمر سفید رنگ و عایق رطوبت و صدا و دما است. پلاستفوم طی یک فرایندهای پتروشیمی تهیه می‌شود.

پلی استیرن در سال ۱۸۳۹ توسط ادوارد سیمون کشف گردید. و در سال ۱۹۵۹ بوسیله کمپانی کوپر پلی استایرن انبساطی تولید گردید.

پس از تولید انبود و شناخت روز افزون این ماده کاربردهای گوناگون آن روز بخ روز افزایش یافت. از این ماده برایعایق‌سازی ، ساخت وسایل نیازمند عایق حرارتی و بسته‌بندی ابزار حساس الکتریکی، الکترونیکی و مکانیکی، ساخت یخدان جهت حمل دارو_ فراورده های خونی، حمل محصولات دریایی(ماهی و میگو) استفاده می‌شود.

بهترین خریدار ضایعات یونولیت و پلاستفوم .

با ما تماس بگیرید

09199654497

سعید صالحی

 

 

Share.

About Author

Leave A Reply