رژیم 5 روزه دارچین

0

تحقیقات نشان داده اند که مصرف دارچین، سوخت وساز (متابولیسم) بدن را بهبود بخشیده و افزایش می دهد.مصرف روزانه یک چهارم قاشق چای خوری دارچین سوخت و ساز بدن را 20 برابر افزایش می دهد و سبب می شود چربی ها و کالری های ذخیره شده با سرعت بالاتری بسوزند..

یکی از پرکاربردترین ادویه ها دارچین است که در غذاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد دارچین علاوه بر خوش طعم کردن غذاها به کاهش وزن بدن نیز کمک مینماید و انتخاب محبوب سرآشپزهاست.

 

اگر سیستم گوارش بدن به خوبی کار کند و میزان انسولین و فشارخون را نیز ثابت نگه داریم مدیریت وزن کار بسیار ساده ای خواهد شد. تحقیقات نشان داده اند که گنجاندن دارچین در رژیم غذایی روزانه کمک بسیار زیادی به کاهش وزن خواهد کرد. فواید دارچین در کاهش وزن عبارتند از:

1. کاهش و ثابت نگه داشتن قندخون (انسولین)
2. کاهش اشتها و احساس سیری
3. چربی سوزی (خصوصاً چربی های شکم)
4. از بین بردن چربی های موضعی زیر پوست(سلولیت)

رژیم دارچین

اگر تمامی رژیمهای غذایی را امتحان کرده اید و ناامید شده اید ما رژیم لاغری دارچین را به شما پیشنهاد میکنیم

طبق تحقیقات انجام شده در دانشگاه بریتانیا دارچین یک قرص معجزه آسا  برای کاهش وزن و از بین بردن چربی هاست مخصوصا چربی های ناحیه شکم.

 افرادی که در رژیم لاغری خود از دارچین استفاده می کنند، 50% بیشتر از سایر افراد وزن کم می کنند!!

توصیه می شود 500 میلی گرم دارچین در وعده صبحانه، 1000 میلی گرم در وعده ناهار و 500 میلی گرم در وعده شام میل کنید. این میزان دارچین را می توانید به طرق مختلف مصرف کنید، مثلا روی سیب بپاشید، روی سیب زمینی بزنید و یا همراه با شکلات داغ میل کنید.

یکی دیگر از مواد موثر در کاهش وزن عسل می باشد. مخلوط دارچین و عسل، تجمع چربی در بدن را کاملا متوقف می سازد  و همچنین انگل و قارچ موجود در سیستم گوارش را از بین می برد و از بروز مشکلات گوارشی نیز جلوگیری می کند و در نتیجه به کاهش وزن می انجامد.

برای این کار می توانید 1 لیوان آب جوش بیاورید و سپس 1 قاشق غذاخوری دارچین به آن اضافه کنید و اجازه دهید دم بکشد. بعد از نیم ساعت 2 قاشق غذاخوری عسل اضافه کنید

Share.

About Author

Leave A Reply